ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش

ساخت يك حساب كاربري

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده مورد نیاز است.
نام *
نام كاربري *
رمز عبور *
تكرار رمز عبور *
ايميل *
تكرار ايميل *

مرکز تلفن PGIP-2000

                                                            

 

مراکز تلفن PG IP-2000

 

 

مرکز تلفن PG IP - 2000  بهشکل ترکیبی و یک سیستم مبتنی بر شبکه IP می باشد . این سیستم علاوه بر پشتیبانی از خطوط تلفن معمولی اعم از شهری و داخلی ، امکان استفاده از خطوط دیجیتال و نیز داخلی های IP را فراهم می نماید. در این حالت تلفن های IP ( IP Phone ) نیز قابل استفاده   می باشند. 

 

 

برخی از قابلیت ها و امکانات ویژه مراکز تلفن PG-IP

 

مکالمه تصويري

این مرکز امکان برقراری مکالمه ویدئویی را میان داخلی های IP فراهم می کند. برای برقراری ارتباط ویدئویی می توان از گوشی های IP دارای قابلیت ارتباط ویدئو، و یا کامپیوتر همراه با Webcam استفاده نمود.

 

کنفرانس صوتي و تصویری نامحدود

امکان كنفرانس صوتي و تصویری بين تعداد نامحدودی از افراد (روی خطوط داخلي و یا شهري) وجود دارد. با تعریف یک داخلی موقت مجازی به عنوان اتاق گفتگو، و با تعیین شرکت کنندگان مجاز، می توان جلسات صوتی با تعداد نا محدود شرکت کننده برگزار نمود. به منظور جلوگیری از تزاحم صدا در هنگامی که تعداد افراد زیاد است، می توان میکروفون را فقط برای تعدادی از شرکت کنندکان باز گذاشت و سایرین فقط به عنوان شنونده در کنفرانس حضور داشته باشند.

 

پست صوتي Voice Mail

هر داخلی داراي پست صوتي اختصاصي مي باشد. دستگاه می تواند برای تمام داخلی ها به عنوان یک دستگاه پیامگیر مستقل و قابل مدیریت عمل نماید. کاربر مي تواند از هر محل دلخواه از طريق ايميل، ارتباط وب یا تماس تلفنی از بیرون و با در اختيار  داشتن رمز و مجوز مربوطه نسبت به شنیدن پیغام های گذاشته شده و مدیریت صندوق صوتی خود اقدام نماید.

 

 

گزارش گیری کارکرد و بررسی تماس (CDR – Call Detail Records)

می توان از طریق وب و از نقطه ای دیگر عملکرد مخابراتی سازمان را مشاهده کرد. امکان گزارش گیری بر اساس بازه زمانی معین، با تعیین شماره مبدأ یا مقصد تماس به طور کامل یا بخشی، مدت مکالمه، نتیجه تماس (موفق، اشغال، عـدم پاسخگویی) و خط شهری مـورد استفاده و .... وجـود دارد و بـه عبارت دیـگر می تواند هر نوع گزارش قابل تصور را در خصوص کارکرد مخابراتی سیستم به سرعت مشاهده نمود. همچنین قابلیت مشاهده جمع بندی آماری از گزارشات وجود دارد.

 

تلفن گويا (IVR – Interactive Voice Response)

هر خط داخلي و يا خط شهري مي تواند به عنوان یک تلفن گوياي مستقل عمل نماید. به عبارت دیگر دستگاه بـه عنـوان یک سیستم تلفن گویـای مستقـل و قـابـل مدیریت بـر روی هر یک از پورت ها عمل می نماید.

 

فاکس مجازی (Virtual Fax)

هر کاربر مي تواند براي خود يک شماره فاکس اختصاصي داشته باشد و سرور می تواند برای هر داخلی به عنوان یک دستگاه فاکس مستقل عمل نماید. اين امکان به طور خودکار فاکس دریافتی را درون مرکز تلفن با فرمت PDF ذخيره مي کند و کاربر مي تواند از طریق اتصال وب آن را مشاهده و در صورت تمایل چاپ  نمايد. مزیت جانبی این قابلیت، ثبت و آرشیو خودکار فاکس های دریافتی (زمان دریافت، یک نسخه از فاکس، و شماره تلفن ارسال کننده) می باشد. مزیت دیگر آن، محرمانه باقی ماندن فاکس های هر داخلی می باشد. چرا که معمولاً در محیط های کاری، دستگاه فاکس در محل عمومی قرار دارد و فاکس های دریافتی توسط افراد مختلف رؤیت می شوند اما با استفاده از فاکس مجازی فقط کاربر مربوطه با داشتن رمز خود می تواند آن را مشاهده نماید.

 

انتقال تماس به خط شهری

به دلیل طراحی یکپارچه سیستم، می توان مکالمات را از هر پورت به پورت دیگر متصل کرد. برای نمونه، چنانچه یک تماس گیرنده از بیرون با اپراتور تماس بگیرد و بخواهد با شخصی در سازمان صحبت کند، اپراتور مي تواند حتی اگر شخص مورد نظر در ساختمان نباشد تماس را به شماره موبایل یا منزل وی متصل نماید، بدون اینکه از نظر تماس گیرنده بیرونی تفاوتی در فرایند برقراری اتصال احساس شود.

 

توزیع خودکار تماس (ACD – Automatic Call Distribution)

افراد مي توانند از بيرون با تلفن هاي داخلي مجموعه مستقيماً تماس بر قرار کنند. اين امكان از طريق تعريف نوع خاصي تلفن گويا با نام ACD امكان پذير مي باشد. چنانچه فرد تماس گیرنده شماره داخلی شخص مورد نظر خود را بداند آن را وارد می کند و نیازی به انتظار برای مکالمه با اپراتور نخواهد داشت.

 

 

صف تماس (Call Queues)

برای مدیریت تماس ها، به ویژه در مراکز تماس (Call Center) یا روابط عمومی سازمان ها، امکان قراردادن تماس هاي رسيده از خطوط شهري در يک صف مجازی مي باشد. به محض آزاد شدن خط اپراتور تماس هاي موجود در صف به وی منتقل مي شود. برای تقسیم بار بر روی اپراتورها به روش دلخواه و ... تنظیمات گوناگونی در سیستم پیش بینی شده است.

 

 

واکنش مبتنی بر شماره تماس گیرنده (Caller ID-based Reaction)

این امکان وجود دارد که واکنش سیستم (اینکه چه پیامی پخش می گردد یا چه «واکنشی» اجرا می شود) در هنگام دریافت یک تماس از بیرون، بر حسب شماره Caller ID شخص تماس گیرنده متفاوت باشد. برای نمونه، چنانچه از یک شماره تلفن خاص تماسی گرفته شد، به جای پیام خوش آمد گویی همیشگی، سیستم پیام متفاوتی را پخش کند یا وی را بدون پخش پیام اولیه، مستقیماً به یک داخلی متصل نماید.

                                           

مرکز تلفن مجازی (Virtual PBX)

این سیستم اين امکان فراهم مي گردد که در صورت تمایل مدیریت، تعدادی از واحدهاي سازمان را به عنوان واحدهای مستقل در نظر گرفت و براي هر کدام از آنها يک مرکز تلفن مجازي ايجاد کرد. هر مرکز مجازی می توانـد خطوط شهری مختص بـه خود را برای دریافت و ارسال تماس داشته باشـد و علاوه بر بهره گیری از امکانات عمومی سازمان (خطوط مشترک)، تنظیمات و تعاریف مخابراتی خاص خود را داشته باشد. این قابلیت هرگونه نیاز به خریداری مراکز تلفن متعدد را در سازمان های بزرگ از بین می برد و علاوه بـر

صرفه جویی در هزینه خرید، هزینه های نگهداری مجموعه مخابرات سازمان را به شدت کاهش می دهد چرا که به لحاظ فیزیکی کلیه خطوط و تجهیزات در مرکز اصلی تجمیع می شوند.

 

دانلود کاتالوگ کامل (PDF)

مرکز تلفن PG-120

مرکزتلفن PG-120

مرکز تلفن تمام دیجیتال PG 120 تمامی امکانات و قابلیت های PG 2000 را برای ظرفیت های کم (تا ۱۰۰ خط) ارایه میدهد. این دستگاه کوچک و سبک است و علاوه بر ایستاده میتواند به صورت دیواری نیز نصب و استفاده شود.

دانلود کاتالوگ کامل (PDF)

مطالعه بیشتر...

کارت PG-DISA

کارت PG-DISA

کارت PG-DISA در ظرفیت ۴ پورت توسط نرم افزار مربوطه آماده و در هنگام کار وظایف زیر را به عهده دارد:
  • پیام خوش آمد گویی و یا معرفی سازمان و مکان مورد نظر
  • تعیین مسیر تماس مخاطب با داخلی های خاص به جهت سهولت در ارتباط. به عنوان مثال شماره گیری عدد ۱ به جهت تماس با مدیریت و عدد ۲ به جهت تماس با بخش مالی و … تا عدد ۹
  • کم کردن بار ترافیکی اپراتور در سازمان ها و بیمارستان ها و ادارات
  • فعال و غیر فعال کردن کارت به سهولت در زمان پرترافیک یا کم ترافیک تماس ها
  • گرفتن شماره های داخلی دیگر آن مجموعه توسط مخاطب

مطالعه بیشتر...

مقالات دیگر...

شما اینجا هستید: Home گروه پیام گو